Majówka w Ogrodach Hortulus Spectabilis – rozrywka dla całej rodziny!

Zapraszamy wszystkich, którzy długi weekend majowy chcą spędzić aktywnie, jak i tych którzy chętnie poleniuchują w promieniach słońca. Niezależnie od preferowanej formy wypoczynku, u nas zrelaksujecie się na świeżym powietrzu w otoczeniu natury.

ZABAWA W LABIRYNCIE

Labirynt już się zazielenił, a jego ściany tworzą szczelne korytarze – pole do plenerowej zabawy Labirynt Mocy. Zabawa Labirynt Mocy to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Do gry potrzebne są: komplet 10 kart, mapa labiryntu i 10 kasowników znajdujących się w labiryncie. Zadaniem graczy jest znalezienie ukrytych we wnętrzu labiryntu kasowników, skasowanie w nich odpowiednich kart i jak najszybsze wydostanie się z labiryntu. 

ROWEREM DO OGRODÓW

Jeżeli wybieracie się na rowerową wycieczkę, to Ogrody Hortulus są idealnym punktem do zrobienia sobie przerwy na trasie. Przy Ogrodach Hortulus Spectabilis znajduje się Rowerowy Przystanek, wyposażony w stojaki oraz samoobsługową stację naprawy rowerów. Warto zatrzymać się u nas podczas rowerowej wędrówki.

CAFFEBISTRO BAR RUMIANEK serwuje domowe ciasta i desery, a także pyszne dania obiadowe wśród kojących brzóz. 

GODZINY OTWARCIA

Ogrody Hortulus Spectabilis czynne są codziennie, przez całą majówkę również w poniedziałek 29 kwietnia w godz. 10:30-17:30.