CAFFEBAR BARWINEK

Przy Ogrodach Tematycznych Hortulus znajduje się Caffebar Barwinek. Aby skorzystać z oferty baru nie musisz kupować biletu do ogrodów.

Zapraszamy na smaczne potrawy z grilla m.in. karkówkę, szaszłyki i udka marynowane w ziołach z naszego ogrodu oraz tradycyjną kiełbasę i kaszankę. W barwinkowym menu znajdują się również świeże sałatki, gorące zupy, przekąski oraz dania bezmięsne i wege. Na deser polecamy ciasta domowego wypieku, desery lodowe, gofry oraz specjalnie dla tych, którzy dbają o linię – fitdesery na bazie jogurtu naturalnego. Dla spragnionych polecamy włoską kawę, schłodzone napoje i zimne piwo. Zachęcamy również do zakupu produktów sygnowanych naszą marką Ogrodowej Filozofii Smaku – przetwory z warzyw i owoców, które uprawiamy w Ogrodach Hortulus starymi ekologicznymi metodami.

  

Liczba miejsc siedzących w Caffebar: 80

Caffebar Barwinek to bar z miejscami konsumpcyjnymi na zewnątrz, pod parasolami.

 

Istnieje możliwość zamówienia posiłków dla grup zorganizowanych. Menu dla grup można ustalić indywidualnie. Prosimy o wcześniejszą rezerwację zamówień. Więcej informacji i rezerwacje posiłków dla grup:

 tel.: 515 824 450 / 94 318 13 18

e – mail: biuro@hortulus.com.pl