Centrum ogrodnicze market Ogród i Galeria sklep on-line

Centrum ogrodnicze

Centrum Ogrodnicze Hortulus to ponad 30 lat tradycji i doświadczenia. Znajduje się przy Ogrodach Tematycznych Hortulus w Dobrzycy, tylko 25 km od Kołobrzegu, 20 km od Koszalina oraz 18 km od Mielna. W stałej sprzedaży oferujemy kilka tysięcy gatunków i odmian roślin do ogrodu w najwyższej jakości, których producentem jest nasza Szkółka Roślin Ozdobnych Hortulus. Asortyment uzupełniamy roślinami z innych szkółek polskich i europejskich. W sprzedaży posiadamy również rzadkie gatunki roślin pochodzące z różnych krajów. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas byliny, krzewy liściaste, rośliny iglaste oraz drzewa alejowe i solitery. Amatorzy kwiatów domowych i balkonowych też z pewnością znajdą coś dla siebie. W asortymencie naszego centrum znajdują się również: pnącza, wrzosy,
rododendrony i azalie, rośliny egzotyczne, trawy oraz liczne gatunki ziół i przypraw, krzewy żywopłotowe i rośliny zimozielone. Wśród bogatej oferty Centrum Ogrodniczego Hortulus polecamy w szczególności byliny do założeń ogrodów angielskich, ogrodów skalnych, czy ogrodów naturalnych. W sprzedaży posiadamy także podłoże ogrodnicze, korę, nawozy, środki ochrony roślin i inne artykuły ogrodnicze.

Nasi pracownicy z zamiłowaniem botanicznym udzielą wszystkim Klientom fachowej porady i pomocy w wyborze najlepszych roślin do domu, ogrodu i nie tylko. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Kontakt: biuro@hortulus.com.pl, tel. 94 716 21 47

Godziny otwarcia: Centrum Ogrodnicze czynne jest w takich samych godzinach jak Ogrody Tematyczne.

Co nas wyróżnia?

  1. Jesteśmy jednym z najstarszych centrów ogrodniczych w Polsce.
  2. Ponad 30 lat tradycji i doświadczenia w ogrodnictwie.
  3. Największa kolekcja bylin i kwiatów jadalnych, produkowana w naszej szkółce Hortulus.
  4. Szeroki wybór rzadkich i oryginalnych roślin, które są trudno dostępne w Polsce.
  5. Codzienne nowe dostawy najbardziej atrakcyjnie wyglądających roślin.
  6. Promocje dla wszystkich w weekendy hurtowych cen roślin – STOKROTKA Śledź nas na fb
  7. Większość roślin, które zobaczysz w naszych Ogrodach Hortulus, dostępna jest w naszym Centrum Ogrodniczym
  8. W naszym Centrum obsługują fachowcy: ogrodnicy i architekci krajobrazu. U nas możesz skonsultować i rozwiać swoje ogrodnicze wątpliwości.
  9. Oferujemy usługi transportu większych partii roślin.
  10. Możesz otrzymać Kartę Stałego Klienta, która umożliwia zakupy w niższych cenach i umożliwia bezpłatne zwiedzanie Ogrodów Tematycznych Hortulus. Z tą kartą możesz kupić rośliny w cenie hurtowej, bez względu na ilość i wartość zakupów.

Karta Stałego Klienta

Każdy klient, który jednorazowo zakupił rośliny ogrodowe za sumę 1000zł, otrzymuje kartę stałego klienta. Z kartą kupisz zawsze rośliny w cenie małego hurtu (około 10 – 25% taniej niż w cenie detalicznej). Karta wydawana jest na 2 lata, a regularne zakupy odnawiają jej ważność. Dzięki karcie stałego klienta, możesz zwiedzić z rodziną (2 os. dorosłe + 2 dzieci) Ogrody Tematyczne Hortulus za darmo, za każdym razem kiedy odwiedzisz Centrum Ogrodnicze Hortulus. Pamiętaj, aby mieć ją przy sobie!

PR0MOCJE dla każdego kto odwiedzi nasze Centrum w określonym dniu

W naszym Centrum Ogrodniczym okresowo organizujemy STOKROTKĘ, czyli weekend hurtowych cen roślin ozdobnych dla wszystkich miłośników roślin. Obserwuj Nas na Facebooku i Instagramie, a dowiesz się kiedy spotka Cię Stokrotka. Stokrotne promocje czekają na Ciebie!