plendenorusv

 

Ogrody Tematyczne Hortulus

czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.30 - 16:00

 

Ogrody Hortulus Spectabilis

czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach: 10.30 - 15:30

 

Więcej informacji: tel. 602-610-041 

 Bajkowa sceneria Ogrodów Hortulus sprawia, że kompleks stanowi idealne miejsce dla organizacji różnego rodzaju uroczystości. Ogrody Hortulus to jedna z największych atrakcja turystyczna Pomorza Zachodniego. To doskonałe miejsce do organizacji  oryginalnej imprezy firmowej, konferencyjnej, wyjazdów integracyjnych lub szkoleniowych.

 

Wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe i eventy firmowe organizowane są wyłącznie w Ogrodach Hortulus Spectabilis.

 

Ogrody Hortulus Spectabilis znajdują się w otoczeniu leśnym, a jednocześnie wystarczy pokonać tylko kilka kilometrów aby znaleźć się nad morzem blisko bazy noclegowej. 

Ogrody Hortulus Spectabilis to cała gama możliwości. 30 hektarowa powierzchnia kompleksu stwarza praktycznie nieograniczone możliwości organizacyjne dla wyjątkowego eventu Rozlegał powierzchnia kompleksu umożliwi organizację różnego rodzaju zwodów sportowych, gier zespołowych oraz innych aktywności.

     

Na terenie ogrodów znajduje się największy na świecie labirynt grabowy o powierzchni 1 ha. Zabawa w labiryncie urozmaici każdą imprezę firmową i plenerową. Gra w labiryncie jest świetnym sposobem na integrację dla grupy, bawi dorosłych i dzieci,  uczy pracy w zespole. Uczestnicy eventu mogą skorzystać z dostępnego scenariusza zabawy. Scenariusz zabawy plenerowej można również zmodyfikować i dopasować indywidualnie według potrzeb, w zależności od wymagań uczestników gry. W sercu labiryntu znajduje się blisko 20 metrowa wieża widokowa, z której rozpościera się widok na całą okolice. Wieża stanowi idealny punkt do obserwowania uczestników zabawy w labiryncie. Ten punkt widokowy daje również dodatkowe możliwości przy realizacji wszelkiego rodzaju sesji zdjęciowych i firmowych.

W naszej ofercie znajduje się możliwość organizacji eventu w godzinach otwarcia obiektu oraz wynajęcia całych Ogrodów Hortulus Spectabilis lub ich części na wyłączność, w raz z niezbędną od obsługi eventu ilością pracowników.

    

 

Gastronomia

Na terenie kompleksu znajduje się Caffebar Rumianek serwujący różnego rodzaju dania obiadowe, przekąski oraz deseru. Istnieje możliwość zorganizowania cateringu na życzenie gości. Menu cateringowe uzgadniane jest indywidualnie wg. zapotrzebowania i życzenia organizatora eventu.  Łączna liczba miejsc siedzących w Caffebar Rumianek: 260.

Na terenie kompleksu znajduje się ponad 100-metrowa zadaszona altana, umożliwiająca przeprowadzenie zajęć szkoleniowych lub konferencji.  Łączna liczba miejsc siedzących w układzie konsumpcyjnym: 120. Liczba miejsc siedzących w układzie konferencyjnym 160.

 

 

Cennik

Koszt organizacji imprezy ustalany jest indywidualnie. Cena organizacji eventu, wynajmu całego kompleksu lub jego części uzależniona jest od terminu i czasu najmu. W tak zwanym sezonie wysokim (od 1 maja do 30 września) organizacja eventu z wynajęciem Ogrodów Hortulus Spectabilis na wyłączność, możliwa jest jedynie w poniedziałki. W sezonie średnim (od 1 marca do 30 kwietnia oraz od 1 października do 15 grudnia) we wszystkie dni tygodnia. Uwaga zmienny czas pracy, w zależności od pory roku. Zobacz godziny otwarcia Ogrodów Hoertulus Spectabillis tutaj >

 

Kontakt

Ofertę eventową dopasowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów, tworzymy ją po spotkaniu z klientem. Kontakt w sprawie organizacji eventu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 662 357 654

Zobacz eventy organizowane w Ogrodach Hortulsu Spectabilis tutaj >