plendenorusv

 

Ogrody Tematyczne Hortulus

czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.30 - 16:00

 

Ogrody Hortulus Spectabilis

czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach: 10.30 - 15:30

 

Więcej informacji: tel. 602-610-041 

 

Centrum Ogrodnicze Hortulus znajduje się przy Ogrodach Tematycznych Hortulus w Dobrzycy, tylko 25 km od Kołobrzegu, 20 km od Koszalina oraz 12 km od Mielna.

W stałej sprzedaży oferujemy kilka tysięcy gatunków i odmian roślin do ogrodu w najwyższej jakości, których producentem od ponad 25 lat jest nasza Szkółka Roślin Ozdobnych Hortulus.
W sprzedaży posiadamy również rzadkie gatunki roślin pochodzące z innych szkółek europejskich.

 

    

 

Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w rośliny i krzewy ozdobne, byliny oraz rośliny cebulowe. Amatorzy kwiatów domowych i roślin pokojowych też z pewnością znajdą coś dla siebie. Wśród bogatej oferty Centrum Ogrodniczego Hortulus proponujemy między innymi: byliny do założeń ogrodów angielskich, ogrodów skalnych, rośliny do oczek wodnych, drzewa alejowe i pokrojowe.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się również: świerki, sosny, jodły, pnącza, wrzosy, wrzośce, rododendrony i azalie, rośliny egzotyczne, trawy oraz krzewy ozdobne, liczne gatunki ziół i przypraw, kwiaty rabatowe oraz cebulowe, krzewy żywopłotowe i rośliny zimozielone.

Nasi pracownicy z zamiłowaniem botanicznym udzielą wszystkim Klientom fachowej porady i pomocy w wyborze najlepszych roślin do domu, ogrodu i nie tylko. Skorzystaj z oferty naszego sklepu.  Znajdujemy się na trasie drogi krajowej nr 11 na odcinku Koszalin - Kołobrzeg.

 

Sprzedaż i wycena roślin – tel. 94 / 716 21 47