plendenorusv

Uwaga studenci! Szukacie pracy jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego? Dołączcie do zespołu Hortulus! Mamy dla Was pracę na wrzesień z zakwaterowaniem w obsłudze ruchu turystycznego, gastronomii oraz sklepie. Zapraszamy ? Zgłoszenia oraz więcej informacji: biuro@hortulus.com.pl

 

Spraw mamie niezwykły prezent z okazji jej święta. Spędźcie ten dzień razem w Ogrodach Hortulus. 

Z okazji tego święta mamy dla Was dwie propozycje:

Opcja 1. Zabierz mamę na spacer po Ogrodach Hortulus w Dzień Matki (26 maja) i odbierz dla niej drobny upominek. Aby odebrać upominek dla swojej mamy musisz w Dzień Mamy (26 maja):
1. Zakupić minimum dwa bilety (dla siebie i dla mamy) do Ogrodów Tematycznych
2. Zrobić sobie z mamą zdjęcie w Ogrodzie Tematycznym – na pamiątkę wspólnie spędzonego dnia

Opcja 2. Kup mamie zaproszenie do Ogrodów Hortulus. Zaproszenie ważne będzie do końca sezonu turystycznego 2021. Zamówienie na zaproszenie możesz złożyć on-line lub osobiście w markecie Ogród i Galeria, ale uwaga! Odbiór zaproszeń wyłącznie osobisty.

Wspólna wycieczka do Ogrodów Hortulus to wyjątkowy spacer po ogrodach świata! Do słonecznej Barcelony przeniesiecie się w ogrodzie Gaudiego inspirowany twórczością tego hiszpańskiego architekta. Odrobinę płacowego luksusu zobaczycie w ogrodzie francuskim, gdzie główną rolę odgrywają precyzyjnie przycięte żywopłoty. Smak orientu poczujecie w ogrodzie japońskim. W sumie czeka na Was ponad 28 ogrodów o różnej tematyce i stylistyce. Obecnie relaks w ogrodach umila zapach lilaków potocznie zwanych bzami. Koniec maja to również czas kwitnienia azalii, rododendronów, kalin, jaśminów i tawuł.