plendenorusv

Uwaga studenci! Szukacie pracy jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego? Dołączcie do zespołu Hortulus! Mamy dla Was pracę na wrzesień z zakwaterowaniem w obsłudze ruchu turystycznego, gastronomii oraz sklepie. Zapraszamy ? Zgłoszenia oraz więcej informacji: biuro@hortulus.com.pl

 

W sprzedaży dostępny jest „Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2021 – Ogrody z Księżycem”. To już jedenasta edycja docenionego i ugruntowanego już na rynku poradnika dla miłośników ogrodów i roślin.

Prace wykonywane w Ogrodach Hortulus planowane są zgodnie z fazami księżyca np. w pełnie nie sadzimy roślin. W kalendarzu zawarty jest szereg naszych spostrzeżeń ogrodniczych, zbieranych i analizowanych przez lata. Kalendarz zawiera porady na każdy dzień roku, według faz księżyca. Co ważne, porady nie dotycząc jedynie prac ogrodowych, ale i domowych. Z Kalendarzem Księżycowym rozplanujesz cały rok, kro po kroku.

Kalendarz zdobiony jest najpiękniejszymi zdjęciami Ogrodów Hortulus. Jest to idealny prezent dla miłośników ogrodów i roślin.

Kalendarz dostępny jest na: www.sklep.hortulus.com.pl