Drukuj

 

Święta tuż, tuż.  Zastanawiacie się nad oryginalnymi prezentami świątecznymi dla Wszawych bliskich? Mam dla Was dobre wiadomości! Odświeżyliśmy dla Was nasz sklep internetowy www.sklep.hortulus.com.pl, w którym znajdziecie całą masę pomysłów i inspiracji na świąteczne upominki.  

 

Nowy sklep to:

- łatwiejsza nawigacja

- nowa szata graficzna

- jeszcze więcej pięknych rzeczy do Waszych domów i ogrodów

 

Asortyment sklepu został uzupełniony o nowe, wyjątkowe produkty, które idealnie nadają się na świąteczne prezenty. W sklepie znajdziecie m.in.:

 

W nowym sklepie nie zabraknie również pamiątek z Ogrodów Hortulus. Więc jeżeli podczas wizyty w ogrodach nie zdążyliście ich kupić to pełna gama – magnesów, pocztówek, kafli, dzwonków, łyżeczek, gier i puzzli dostępna jest do Waszej dyspozycji w nowym sklepie internetowym.  Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach i pasjonatach ogrodów. Na Was już czeka 10 wydanie Kalendarza Księżycowego Ogrodnika – Ogrody z Księżycem  na rok 2020. Ten praktyczny poradnik pomoże w zaplanowaniu prac ogrodniczych przez cały rok, dzień po dniu. Kalendarz Księżycowy Ogrodnika to wymarzony prezent dla każdego posiadacza działki, ogródka czy miłośnika kwiatów domowych i balkonowych.  

 

Jeżeli szukacie idealnego prezentu dla  mamy, babci, taty lub chłopa musicie koniecznie odwiedzić www.sklep.hortulus.com.pl  Zapraszamy! Kupcie prezenty na święta nie stojąc w kolejkach.