Drukuj

Ogrody Hortulus Spectabili to kompleks, w którym króluje relaks, wypoczynek i zabawa! Olbrzymia powierzchnia tego Ogrodu umożliwia swobodne poruszanie się szczególnie rodziną z dziećmi czy osobom na wózkach.  Cały kompleks został zaprojektowany od podstaw w taki sposób, aby każdy, kto go odwiedzi, mógł korzystać z jego uroków. Docelowo Ogrody Hortulus Spectabilis projektowane są na 30 ha, obecnie udostępnione jest 7,5 ha. Zobaczcie jak ogród prezentuje się z lotu ptaka!

    

Hortulus Spectabilis jest znakomitą alternatywą dla wszystkich, którzy szukają nowych atrakcji i doznań podczas pobytu nad Bałtykiem.  To doskonała alternatywa dla osób znużonych plażowaniem oraz doskonały sposób na spędzenie czasu w pochmurne dni. Liczne ławki, fotele ogrodowe czy altany dają możliwość relaksu i wyciszenia, a olbrzymia przestrzeń ogrodu daje swobodę poruszania się szczególnie dzieciom.

     

Dla miłośników roślin i ogrodów są miejscem szczególnym, ponieważ można tu znaleźć wiele ciekawych inspiracji do swoich ogrodów.

      

Dla poszukiwaczy przygód ogromną atrakcją jest największy na świecie labirynt grabowy i wieża widokowa. Doskonałą rozrywkę dla całej rodziny zapewnia plenerowa zabawa – Labirynt Mocy, rozgrywana w jego wnętrzu.

   

Na tle bajkowych aranżacji ogrodowych, turyści mogą wykonać wiele pamiątkowych zdjęć, między innymi z maskotką labiryntu – Grabusiem oraz Babą Jagą. Rozrywka, jaką daje między innymi zabawa w labiryncie, odkrywanie kalendarza celtyckiego czy zabawa w Ogrodzie Małego Skrzata, to tylko nieliczne z propozycji Ogrodów Hortulus Spectabilis.

    

Ogrody Hortulus Spectabilis to jedna z największych atrakcji turystycznych Pomorza Zachodniego! Koniecznie odwiedźcie kompleks Hortulus spędzając urlop nad polskim morzem.  Wybierając się do ogrodu nie zapomnijcie zabrać ze sobą wygodnego obuwia, przyda się, kiedy będziecie wchodzić na wieżę oraz parasolki, w przypadku pochmurnej pogody.

 

 

Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (1)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (2)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (3)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (4)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (5)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (6)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (7)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (8)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (9)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (10)
Hortulus Spectabilis z lotu ptaka (11)