Drukuj

Pogoda podczas majówki nie zawiodła i przez ostatnie dni rozpieszcza wszystkich gości, spacerujących po naszych ogrodach. Kilka promyków słońca spowodowało również rozkwit tulipanów! Biorąc pod uwagę tegoroczną wiosnę i kwiecień, który przeplatał praktycznie tylko zimę, bardzo nas to cieczy. To jeszcze nie koniec bo w kolejnych dniach ma być jeszcze cieplej.

 

   

 

Piękna aura sprzyja nie tylko roślinom i miłośnikom spacerów wśród kwiatów ale również fanom turystyki aktywnej. Na nasz Rowerowy Przystanek do Ogrodów Hortulus Spectabilis dotarły już pierwsze rowerowe wycieczki! A może i Waszym punktem docelowym rowerowej wyprawy staną się Ogrody Hortulus?

 

    

 

W ogrodach pojawili się również poszukiwacze przygód. Nieustraszeni Zdobywcy Labiryntu ruszyli w głąb grabowych korytarzy w poszukiwaniu boskich atrybutów! Zdobywcy do zabawy w labiryncie potrzebują  mapy, kompletu 10 kart i oczywiście wyobraźni. Komplet kart i mapa dostępne są w Serduszkowej Chacie, wyobraźnię obowiązkowo należy zabrać ze sobą z domu. Sprawdź zasady plenerowej zabawy "Labirynt Mocy".

   

 

Majówka nadal trwa, a piękna pogoda tylko zachęca do aktywnego wypoczynku!

Bawcie się razem z nami! Zapraszamy ;)