plendenorusv

 

W Ogrodach pojawiły się pierwsze przebiśniegi i krokusy, a ptaki zaczęły koncertować. To znak, że mamy wiosnę… Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na pierwsze kwiaty i ogrzewające promienie słoneczne. Marzec, to czas pogodowej huśtawki. Ciepłe dni warto jednak wykorzystać na prace w ogrodzie.

 

W związku z rozwojem kompleksu Ogrodów Hortulus w Dobrzycy planujemy utworzyć nowe etaty oraz uzupełnić istniejące wakaty.

Głównymi kryteriami przyjęcia do pracy w naszej firmie są: pasja i zainteresowania oraz umiejętność pracy w zespole i z klientami. Poszukujemy osób do pracy stałej oraz sezonowej. Do składania CV zapraszamy również młodzież, dla której praca w naszej firmie będzie doskonałym doświadczeniem zawodowym. Istnieje możliwość zakwaterowania, liczba miejsc noclegowych jest jednak ograniczona.  

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzą właściciele oraz pracownicy Ogrodów Hortulus.

Uwaga! Przerwa świąteczna! Od 24 grudnia do 7 stycznia Ogrody Hortulus będą nieczynne.

 

 

W Centrum Ogrodniczym Hortulus kupicie drzewka cięte i doniczkowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W sprzedaży mamy duże i małe okazy, świerki srebrne i serbskie, jodły koreańskie, balsamiczne i kalifornijskie. Zapraszamy!

 

 

W sprzedaży dostępny jest „Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2021 – Ogrody z Księżycem”. To już jedenasta edycja docenionego i ugruntowanego już na rynku poradnika dla miłośników ogrodów i roślin.