plendenorusv

 

 

Ogrody Tematyczne Hortulus - Centrum Ogrodnicze

czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 16:00.

 

Więcej informacji: tel. 602-610-041 

Mamy dla Ciebie pomysł na Mikołajkowe upominki! Zobacz nasze propozycje!

 

Propozycja pierwsza to nasz bestseller „Kalendarz Księżycowy Ogrodnika 2023 – Ogrody z Księżycem”.
 
Kalendarz Księżycowy Ogrodnika to wyjątkowy poradnik dla miłośników ogrodów i roślin, który określa wpływ położenia Księżyca na rozwój roślin. Nasze porady, to zbiór własnych doświadczeń i obserwacji tego, jak reagują rośliny na poszczególne fazy Księżyca. Ten kalendarz to przewodnik dla wszystkich pasjonatów ogrodów i roślin, który zawiera porady ogrodnicze na każdy dzień roku. Kalendarz zdobiony jest fotografiami Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy oraz Ogrodów Hortulus Spectabilis i może być doskonałym prezentem dla miłośników ogrodów i roślin.

KUP TERAZ KALENDARZ KSIĘŻYCOWY OGRODNIKA!

 

 

Propozycja druga to nasza autorska gra planszowa Labirynt Mocy. 

Inspiracją do powstania gry planszowej była plenerowa zabawa Labirynt Mocy rozgrywana w największym na świecie labiryncie grabowym znajdującym się w Ogrodach Hortulus Spectabilis. Plansza do gry to autentyczny wizerunek labiryntu. Gracze poruszają się po polach zwykłych i oznaczonych. Mierząc się z głównym celem gry, jakim jest zdobycie jak największej liczby Kart Boskich Atrybutów, gracze rozwiązują zagadki i wykonują zadania z Kart Mocy. Na planszy do gry znajduje się 10 Pól Bogów. Każde z tych pól to siedziba jednego z bogów. Gracze zdobywają Karty Boskich Atrybutów, poprzez zatrzymanie się pionkiem na Polu Boga. Uwaga! O Karty Boskich Atrybutów można również walczyć. Miejsca w których na planszy umieściliśmy boskie siedziby nie są przypadkowe. W rzeczywistości w labiryncie znajdą się tam kasowniki do gry plenerowej. Karty z gry planszowej mogą posłużyć Ci do rozgrywki w plenerze.

KUP TERAZ NASZĄ GRĘ PLNSZOWĄ LAIRYNT MOCY! 

 
 
 
 
Propozycja trzecia to stworzona przez nas kolorowanka, książeczka edukacyjna „Warzywny Dworek".
 
Nasza kolorowanka to gratka dla małych artystów. Warzywny dworek to książeczka edukacyjna, zawierająca opisy i ilustracje ponad 30 warzyw oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania. Dzięki tej książeczce dzieci mogą zapoznać się  warzywami oraz ich uprawą. Opracowanie zawiera także informacje o możliwościach wykorzystania warzyw w kuchni ich właściwościach i znaczeniu w żywieniu. Książeczka powstała w oparciu o wiedze oraz wieloletnie doświadczenia ogrodników ogrodów Hortulus. 

 KUP TERAZ NASZĄ KOLOROWANKĘ EDUKACYJĄ - WARZYWNY DWOREK!