plendenorusv

 

 

Ogrody Tematyczne Hortulus - Centrum Ogrodnicze

czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 16:00.

 

Więcej informacji: tel. 602-610-041 

 

 

 

 

 

                                                 Wróciły do sprzedaży dwa hity naszego wydawnictwa - gra planszowa Labirynt Mocy oraz puzzle, które przeszły przemianę i są w nowej wersji Familijnej 3w1!

 

Dzięki naszej grze możesz przenieść się w świat bogów słowiańskich i germańskich również w swoim domu!

Zdobyłeś już labirynt w Ogrodach Hortulus Spectabilis i chciałbyś podzielić się tymi emocjami ze swoimi przyjaciółmi? Żaden problem! Gra planszowa zapewni niesamowite emocje nawet tym, którzy nie mieli okazji zobaczyć labiryntu na własne oczy!

Plansza do gry to autentyczny wizerunek labiryntu. Gracze poruszają się po polach zwykłych i oznaczonych. Mierząc się z głównym celem gry, jakim jest zdobycie jak największej liczby Kart Boskich Atrybutów, gracze rozwiązują zagadki i wykonują zadania z Kart Mocy.

Drugim artykułem, który po małym liftingu wrócił do sprzedaży są puzzle - doskonała rozrywka dla całej rodziny. W skład zestawu wchodzą aż 3 układanki - 2x300 i 1x120 elementów. Po ułożeniu każdej z nich powstanie plansza przedstawiająca daną fotografię w formacie 30x42cm.

Wzór nr. 1 przedstawia Grabusia - dobrego ducha labiryntu. Wzór ten przygotowany został dla najmłodszych miłośników puzzli i składa się z 120 elementów.

Wzór nr. 2 - to składający się z 300 elementów największy na świecie labirynt grabowy z wieżą widokową oraz Placem małej Syrenki - ze względu na przeważające odcienie zieleni może okazać się największym wyzwaniem

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego (kliknij tutaj) oraz na nasz profil nal allegro (kliknij tutaj).