Drukuj

W imieniu KOWR OT Koszalin zapraszamy na jedyny taki jarmark on-line! W dniach 7-8 kwietnia od godziny 13.00 na Facebooku "Polska Smakuje" odbędzie się na żywo Jarmark Wielkanocny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Koszaliński KOWR co roku organizuje szereg jarmarków i wydarzeń wspierających polskie produkty. Niestety z powodu aktualnej sytuacji epidemicznej wielkanocny jarmark w dotychczasowej formie musiał zostać odwołany. Podobnie zresztą jak pozamykane zostały stragany, jarmarki i inne miejsce gdzie lokalni producenci mogli sprzedawać swoje produkty. Jest to niewątpliwie ogromna starta dla wszystkich tych, którzy przygotowali się do sprzedaży jak i dla tych, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez konkretnych lokalnych produktów. Aktualna sytuacja niestety powoduje spore straty dla wszystkich w tym dla lokalnych producentów.

Postanowiono podejść do sprawy kreatywnie i przenieść Jarmark Wielkanocny do internetu.

Jarmark wielkanocny KOWR obędzie się na żywo w internecie 7-8 kwietnia od godziny 13.00 na Facebooku "Polska Smakuje". Wystarczy tylko wejść na: https://www.facebook.com/polskasmakujepl/ we wtorek (7.04) i środę (8.04) o godzinie 13.00 i przeniesiemy się w krainę lokalnych produktów. Będzie je można oczywiście zakupić pozostawiając zamówienie w komentarzu po relacją na żywo, a producenci sami będą się kontaktowali. Z wirtualnego studia, która zostanie zorganizowane w siedzibie KOWR będzie można podziwiać pokazy kucharskie z użyciem lokalnych produktów, które poprowadzi świetnie znany kurzach i dziennikarz Robert Bochenko.

Wirtualny Jarmark Wielkanocny jest świetną okazją do tego żeby wesprzeć producentów lokalnych produktów, wesprzeć Produkt Polski i wykazać się patriotyzmem lokalnym. To idealna okazja żeby pokazać naszą solidarność w trudnych chwilach.

Swoją obecność na jarmarku potwierdziło kilkunastu producentów dzięki czemu będzie można kupić wielu różnych produktów.