Polish English German Norwegian Russian Swedish

 

Głosuj na Ogrody Hortulus Spectabilis, które reprezentują województwo zachodniopomorskie w konkursie POT na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat Internautów.
Kliknij tutaj i zagłosuj na numer 16. Ogrody Hortulus Spectabilis!
Czytaj więcej -> kliknij tutaj.

Zapraszamy grupy zorganizowane do zwiedzania Ogrodów Hortulus w Dobrzycy.

"Rośliny i Zwierzęta - Symbioza Dająca Życie"

 

Uczniowie podczas zajęć dowiadują się, które z posadzonych w ogrodach roślin, dzięki swoim owocom i nasionom pozwalają ptakom i drobnym zwierzętom przetrwać zimę. Prezentowanych jest około 25 gatunków i odmian roślin.

 Ślubna sesja fotograficzna i filmowa

Elementy małej architektury oraz bogata roślinność Ogrodów Tematycznych Hortulus tworzą wyjątkowe tło dla nietuzinkowej sesji filmowej i fotograficznej. Bajkowa sceneria umożliwia stworzenie niepowtarzalnej i oryginalnej sesji ślubnej, stanowiącej pamiątkę na całe życie.

 Bajkowa sceneria Ogrodów Hortulus sprawia, że kompleks stanowi idealne miejsce dla organizacji różnego rodzaju uroczystości. Ogrody Hortulus to jedna z największych atrakcja turystyczna Pomorza Zachodniego. To doskonałe miejsce do organizacji  oryginalnej imprezy firmowej, konferencyjnej, wyjazdów integracyjnych lub szkoleniowych.

 

Siła Dobrej Marki

Ogrody Hortulus w Dobrzycy to jedyne tego typu ogrody pokazowe w Polce i niewątpliwie jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych Pomorza Zachodniego.