Polish English German Norwegian Russian Swedish

Webmaster / Grafik 

Poszukujemy osób do obsługi informatycznej w dziale marketingu. Proponujemy: elastyczny czas pracy 2-4 dni w tygodniu, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, nowe doświadczenia. Praca polega na aktualizacji wpisów na stronach www, obsłudze kont pocztowych, aktualizacji sklepu internetowego, dbaniu o komputery firmowe. Wszelkie dodatkowe umiejętności dodatkowo punktowane np. grafika komputerowa, marketing internetowy (pozycjonowanie stron, produktów) itp. Praca w siedzibie firmy, nie mam możliwości pracy zdalnej. Zachęcamy do składania ofert, stanowisko ma szeroki zakres prac i możemy dostosować pracę do predyspozycji chętnych osób. Prześlij swoje CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Zobacz również: 

 

praktyka, staż, praca wakacyjna w Ogrodach Hortulus 

 



Praktyki dla studentów ogrodnictwa, architektury krajobrazu oraz kształtowania terenów zieleni

 

W terminie: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik.

 

Zapraszamy studentów: ogrodnictwa, architektury krajobrazu, kształtowania terenów zieleni oraz innych kierunków pokrewnych do odbycia płatnych praktyk semestralnych oraz staży zawodowych w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy.



Praktyka odbywa się w takich działach jak:

  • dział produkcji szkółkarskiej roślin

  • centrum ogrodnicze

  • market Ogród i Galeria

  • Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy

  • Ogrody Hortulus Spectabilis



Praktyki studenckie w ogrodach Hortulus w Dobrzycy to również możliwość uczestnictwa i realizacji nowego projektu kompleksu ogrodowego Hortulus Spectabilis

www.ogrody-labirynt.com.pl



Nowy obiekt ogrodowy Hortulus Spectabilis z wieżą widokową i labiryntem został otwarty we wrześniu 2013 roku i udostępniony do zwiedzania w czerwcu 2014 roku. Obecnie jest to powierzchnia 6 ha ogrodów a docelowo planowane jest i realizowany ogród na powierzchni 30 ha.

Prace prowadzone w ogrodach Hortulus Spectabilis dotyczą tworzenia, projektowania i zakładania nowych ogrodów, inwentaryzacji zieleni, inwentaryzacji planów i projektów już założonych ogrodów tworzenia kolekcji narodowej roślin, cięcia, formowania roślin, pielęgnacji i utrzymania już założonej zieleni. Te działania będą realizowane w ramach praktyki studenckiej lub uczniowskiej, która jest łączona z praktyką na terenie całej firmy Hortulus.



Informacje ogólne:

 

Zapraszamy również na praktyki studentów takich kierunków jak: turystyka, agroturystyka, ochrona środowiska, rolnictwom leśnictwo, logistyka, gastronomia, handel i sprzedaż oraz innych kierunków pokrewnych.



Praktyki dla uczniów szkół średnich

W terminie: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień.

Specjalności:

- ogrodnictwo i rolnictwo

- architektura krajobrazu, kształtowanie terenów zieleni, sztuka ogrodowa

- agroturystyka i turystyka, organizacja ruchu turystycznego

- biologia i ochrona środowiska

- gastronomia i żywienie


Informacje ogólne:



Staże

W terminie: marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień.

Już od marca zapraszamy wszystkich chętnych do odbycia stażów zawodowych w naszej firmie. Posiadamy kilka miejsc stażowych w różnych działach. Prosimy o składanie pisemnej aplikacji e-mailem (CV z listem motywacyjnym). Staż musi trwać minimum 3 miesiące i kończy się certyfikatem firmy Hortulus. Istnieje możliwość zatrudnienia po stażu.